VI Ogólnopolska Konferencja Pielęgniarstwa Operacyjnego w Onkologii „ Pielęgniarstwo operacyjne – profesjonalny projekt multidyscyplinarny” 15 - 16 września 2022 r. Poznań

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy

Mamy prawdziwą przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w spotkaniu naukowym kierowanym do pielęgniarek operacyjnych i anestezjologicznych pod tytułem:

VI Ogólnopolska Konferencja Pielęgniarstwa Operacyjnego w Onkologii

„ Pielęgniarstwo operacyjne – profesjonalny projekt multidyscyplinarny ”

Wydarzenie to będzie miało miejsce w dniach

15 - 16 września 2022 r. w Poznaniu

 

Spotkanie jest organizowane przez Pielęgniarki i Położne Operacyjne Wielkopolskiego Centrum Onkologii,

Zespół Pielęgniarek Operacyjnych ORPiP w Poznaniu oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Chirurgii Małoinwazyjnej.

Podczas dwudniowej konferencji uczestnicy będą mogli wziąć udział w sesjach naukowych, warsztatach oraz zapoznać się z tym, jak zmienia się nasza praca w zmieniających się warunkach geopolitycznych.

Na VI już Konferencji przedstawimy pracę pielęgniarek operacyjnych i anestezjologicznych w warunkach po pandemicznych.  Poruszymy ważne tematy z zakresu chirurgii ogólnej i rekonstrukcyjnej nie tylko z powodów onkologicznych.  Nie zapomnimy również o nowościach, jakie na rynku pielęgniarstwa operacyjnego w onkologii wydarzyły się w minionym okresie.

Przedstawimy również zagadnienia z zakresu Prawa Zamówień Publicznych, które niezmiennie cieszą się popularnością, oraz poruszymy temat zdarzeń niepożądanych, występujących na bloku operacyjnym w kontekście naszej codziennej pracy.

Nie zabraknie tematu współpracy bloku operacyjnego z centralną sterylizacją, jak zawsze budzącego wiele emocji. Postaramy się odczarować pracę Centralnej Sterylizacji.

Konferencja będzie miała formułę stacjonarną z możliwością przekazu on-line.

Lista prelegentów nie jest jeszcze zamknięta. Zachęcamy do współpracy i dzielenia się własnymi doświadczeniami z Koleżankami i Kolegami z całej Polski.

Zapraszamy do Poznania nad piękne jezioro Maltańskie, gdzie czeka na Was moc atrakcji !

Komitet Organizacyjny :

Anna Czapla – Wielkopolskie Centrum Onkologii, Poznań

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 604 799 823

Jolanta Plens - Gałąska – Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 608 658 027

Bartosz Kasznia – Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Chirurgii Małoinwazyjnej

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 691 460 809