OIPiP w Chełmie

22-100 Chełm, ul.Obłońska 20

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki


Projekt "Innowacyjne rozwiązanie edukacyjne dla pielęgniarek i położnych" Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Email Drukuj PDF

Szanowne Panie/Panowie,

Mając na względzie udział Państwa w kształtowaniu nowoczesnej edukacji medycznej, chcielibyśmy przekazać za pośrednictwem biuletynu ważną informację o nowatorskim rozwiązaniu/projekcie zmieniającym istotnie standard dzisiejszej pracy pielęgniarki i położnej. To pierwszy tak zaawansowany technologicznie projekt, a zarazem bardzo prosty w użyciu.

Adresatem projektu są Pielęgniarki i Położne na co dzień edukujące pacjentów i firmy wspierające środowisko medyczne w edukacji. Obszary terapeutyczne objęte projektem w 2013 roku to: pediatria, neonatologia, diabetologia, ginekologia, dermatologia.

Projekt otrzymał pozytywne rekomendacje: Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych, Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Pediatrycznych oraz Polskiej Federacji Edukacji w Diabetologii.

1. Innowacyjność projektu polega na wykorzystaniu serwisu internetowego jako magazynu. Pielęgniarka i Położna po zalogowaniu się będzie miała dostęp do oferowanych na rynku materiałów edukacyjnych, pomocy szkoleniowych, wyrobów medycznych czy próbek produktów, oraz możliwość zamawiania ich całkowicie bezpłatnie. Dzięki temu niezależnie od miejsca zamieszkania czy możliwości uczestniczenia w szkoleniach, ma stały dostęp do wiedzy, podstawowych materiałów edukacyjnych i pomocy szkoleniowych, itp.Projekt ruszył od października 2012 roku.

2. Możliwość komentarzy, ocen i porównania między sobą dostępnych na rynku materiałów edukacyjnych i pomocy szkoleniowych, co bezpośrednio wpływa na aktywizację środowiska Pielęgniarek i Położnych w celu wymiany opinii i doświadczeń  kluczowa zaleta dla rozwoju osób z różnym doświadczeniem, miejscem zamieszkania, a dodatkowo wnioski i sugestie będą przekazywane autorom materiałów w celu poprawy ich jakości  wzmocnienie roli Pielęgniarki i Położnej.

3. Sztuczna Inteligencja/BOOT wyposażony w wiedzę medyczną z różnych zakresów medycyny spełnia funkcję 24 h wsparcia pielęgniarki i/lub położnej w edukacji, aktywnie zachęca użytkowników do zapoznania się z nowościami ze świata medycyny, oferując w prosty i szybki sposób dostęp do niej. Podanie tematu lub pytanie generuje odpowiedź w formie pisemnej, werbalnej i wizualnej. Dodatkowo pełni funkcję follow up po konferencji czy warsztacie - w syntetyczny sposób nawiązuje do treści kluczowych i nowości podrzucając je użytkownikowi w formie krótkich informacji. Buduje zaangażowanie środowiska pielęgniarek i położnych we własny rozwój. Utrwala wiedzę zdobytą na szkoleniach i konferencjach. Start planowany na Q1 2013  całkowicie bezpłatnie.

4. Platforma e-learning  umożliwiającą korzystanie z oferty szkoleniowej z certyfikacją. Start planowany na Q1 2013 - całkowicie bezpłatnie.

 

Instrukcja rejestracji i logowania:

1. Wejdź na adres strony www.edukacjapacjenta.pl

2. Naciśnij napis: jeśli nie posiadasz loginu i hasła zarejestruj się

3. Wypełnij formularz rejestracyjny

4. Otrzymasz mail lub SMS z loginem i hasłem

5. Zaloguj sie i korzystaj z serwisu bez ograniczeń BEZPłATNIE

 


Strona 13 z 14