Ankieta – Zawód Pielęgniarki/Pielęgniarza a pandemia koronawirusa

Sytuacja związana z panującą pandemią koronawirusa stała się przyczynkiem do badań wielu środowisk, celem poznania realnych sytuacji oraz prawdziwych emocji, które towarzyszą w codziennym życiu oraz pracy. Zawód Pielęgniarki / Pielęgniarza jest szczególny w tej sytuacji, ze względu na wzmożone zagrożenia dotyczące bezpośrednio Państwa. Uprzejmie proszę o pomoc w zdiagnozowaniu obecnej sytuacji, gdyż tylko odpowiedzi osób uczestniczących bezpośrednio w zagrożeniach są w stanie ukazać rzetelny obraz. Często w przestrzeni publicznej pojawiają się nieprawdziwe informacje związane z zawodem Pielęgniarki/Pielęgniarza w czasie pandemii. Pragnę pokazać prawdziwy obraz związany z Państwa profesją. Dlatego bardzo proszę o wypowiedzenie się w poniższym kwestionariuszu. Do tej pory mogłam liczyć na Państwa życzliwość i zrozumienie, dlatego zwracam się z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety.

dr hab. Jolanta Łodzińska prof. uczelni
prodziekan do spraw studenckich i administracji
kierownik Katedry Socjologii Zdrowia i Pracy Socjalnej
Instytut Nauk Socjologicznych