Zaproszenie do badania prowadzonego w ramach międzynarodowego projektu

Szanowni Państwo,

W imieniu Europejskiej Federacji Stowarzyszeń Pielęgniarek zapraszam do badania prowadzonego w ramach międzynarodowego projektu.
Zwracam się z prośbą o upowszechnienie informacji o badaniu, zamieszczenie na stronie www, przekazanie podmiotom leczniczym zaangażowanym w zakresie teleopieki. Projekt ma za zadanie przygotować przewodniki do m.in prowadzenia opieki klinicznej, profilaktyki z wykorzystaniem narzędzi IT, partnerem projektu jest Firma Microsoft.

Badanie jest dostępne pod adresem https://www.surveymonkey.com/s/G8837QJ

Niniejsza ankieta ma na celu zebranie kluczowych informacji,  przykłady dobrych praktyk (np. forum platformy, produkty, usługi, protokoły, wskazówki, wytyczne kliniczne, programy edukacyjne i szkoleniowe, itp.) w krajach UE i EOG w odniesieniu do pielęgniarek i / lub pracowników opieki społecznej w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych narzędzi / systemów w jednym z następujących obszarów: profilaktyka, praktyka kliniczna, Zaawansowana Praktyka Pielęgniarska (APN) i przepisywania recept.
Ankieta jest w j. angielskim i dane będą gromadzone w j. angielskim - zachęcamy do gromadzenia danych i dzielenia się dobrymi praktykami.

z poważaniem

dr n. o zdr. Dorota Kilańska
L
ider projektu, Ekspert Europejskiej Fundacji Badań Naukowych w Pielęgniarstwie, Europejskiej Federacji Stowarzyszeń Pielęgniarek - (ENRF EFN)