OIPiP w Chełmie

22-100 Chełm, ul.Obłońska 20

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Zapraszenie do udziału w badaniu losów absolwentów szkół wyższych

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo,

Zapraszam Państwa oraz Państwa personel do udziału w badaniu losów absolwentów szkół wyższych.

Lubelskie Obserwatorium Rynku Pracy, przy Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Lublinie, w ramach projektu systemowego PO KL, prowadzi badania losów absolwentów. Tegoroczna edycja skierowana jest wyłącznie do absolwentów szkół wyższych (1500 osób), którzy po roku 2003 ukończyli studia licencjackie, inżynierskie lub magisterskie na uczelni z województwa lubelskiego. Krótkie anonimowe badanie on-line służy porównaniu dróg zawodowych respondentów reprezentujących 24 różne grupy kierunków studiów.

Proszę o rozważenie udostępnienia informacji o badaniu pracownikom, wraz z linkiem kierującym do ankiety. Zależy nam na dotarciu do absolwentów zróżnicowanych kierunków studiów (przy czym obecnie poszukujemy absolwentów kierunków innych niż administracja, zarządzanie, socjologia i politologia, którzy w wymaganej ilości wzięli już udział w badaniu).  

Badanie umożliwi sformułowanie szczegółowych rekomendacji dla instytucji edukacyjnych i wspierających zawodową aktywność.

Z góry dziękuję za ewentualną pomoc.

Link do ankiety:

https://www.ankietka.pl/ankieta/126884/badanie-losow-absolwentow-szkolwyzszych-wojewodztwa-lubelskiego.html

 

Z poważaniem

Grzegorz Gach

kierownik ds. badań i analiz

w Lubelskim Obserwatorium Rynku Pracy - kontynuacja

--------------------------------------------------------------------
Wydział Badań i Analiz
Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie
tel. (81) 46 35 332; e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.