Informacje dotyczące produktów wykorzystywanych podczas zwalczania COVID-19

Informacje dotyczące produktów wykorzystywanych podczas zwalczania COVID-19

Specyfikacja

KOMBINEZON

• ochrona zgodna z kategorią III odzieży ochronnej:
    • Typ 5 - EN ISO 13982‐1:2004 +A1:2010 - ochrona przed pyłami,
    • Typ 6 - EN 13034:2005
  • ochrona biologiczna: zgodnie z normą EN 14126
  • własności antystatyczne: zgodnie z normą EN 1149-5
  • ochrona przeciwko skażeniu radioaktywnemu: zgodnie z normą EN 1073-2 (bez zapewnienia ochrony przed promieniowaniem radioaktywnym)

FARTUCH

• wyrób medyczny o cechach ochronnych: trójwarstwowa ochrona SMS przed płynnymi aerozolami w teście Spray ≤ 0.1 g wg AAMI lub równoważnym oraz ochrona przed przenikaniem cieczy w teście hydrostatycznym ≥ 20cm H2O zgodnie z poziomem AAMI lub równoważnym, ochrona przed S. aureus w teście na skuteczność filtracji bakteryjnej (BFE) dla S. aureus na poziomie 87%, wiązany z tyłu na troki z dodatkowym górnym zapięciem na przylepiec (na przylepcu oznaczenie poziomu ochrony według AMMI lub równoważnym), rękawy z elastyczną silikonową taśmą zabezpieczającą. Fartuch ochronny przeznaczony do kontaktu z patogenami.
    Wymagana min. 1 klasa palności. Fartuch wykonany z barierowej włókniny polipropylenowej SMS ,bez zawartości lateksu, polietylenu i celulozy do procedur wysokiego ryzyka - zgodny z wymaganiami ochrony - dla „poziomu 2” wg AAMI lub równoważne. Rozmiar L i XL – kolor żółty lub niebieski.
  • wyrób medyczny o cechach ochronnych: ochrona przed kontaktem z aerozolami oraz ochroną przed penetracją przez krwiopochodne patogeny wg PN-EN 374 lub ASTM 1670 i 1671.
    Ochrona przed płynnymi aerozolami w teście Spray ≤ 0.1 g wg AAMI lub równoważnym oraz ochrona przed przenikaniem cieczy w teście hydrostatycznym ≥ 120cm H2O zgodnie z poziomem AAMI lub równoważnym.
    Typ fartucha "odsłonięte plecy", posiadający specjalne nacięcie na przodzie fartucha oraz mankiet z zaczepem na kciuk dla bezpiecznego „czystego” zdejmowania lub mankiet standardowy.
    Fartuch wykonany z barierowej włókniny polipropylenowej, bez zawartości lateksu, polietylenu i celulozy do procedur wysokiego ryzyka - zgodny z wymaganiami ochrony - dla „poziomu co najmniej 3 ” wg AAMI lub równoważne.
    Wymagania dodatkowe – minimum 1 klasa palności. Rozmiar uniwersalny.

PÓŁMASKI

• spełnia normę EN149 - sprzęt ochrony układu oddechowego. Półmaski filtrujące do ochrony przed cząstkami.
  • FFP2 - półmaska w klasie ochronnej 2
  • FFP3 - półmaska w klasie ochronnej 3

GOGLE

• EN166 - Ochrona indywidualna oczu
  • EN170 - Ochrona indywidualna oczu - filtry chroniące przed nadfioletem.
  • Certyfikat CE

OSŁONY NA BUTY

Osłony na obuwie są uzupełnieniem kombinezonów ochronnych i chronią obuwie oraz uszczelniają dół nogawki przed zanieczyszczeniami - EN 14126

RĘKAWICE

• ASTM D7907 (wirusy, bakterie)
  • zgodność z normami: EN 455-1-2-3; ISO 9001; ISO 13485

MASECZKI

oznaczenie i normy: CE Kat.2, EN14683

PŁYN DO DEZYNFEKCJI

• higieniczna dezynfekcja rąk (EN 1500) - 30 sekund (3ml)
  • chirurgiczna dezynfekcja rąk (EN 12791) - 2 x 5ml (łącznie: 10ml) w czasie 90 sek.

posiada właściwości bakteriobójcze, bójcze wobec grzybów drożdżopodobnych i wirusobójcze wobec HIV, HBV, HCV, herpes simplex viruses, rota, noro, adeno, polio, vaccinia i SARS.

Prosimy o przesyłanie ofert na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Rozpatrywane będą wyłącznie kompletne oferty zawierające:

• informacje o oferencie:
    • nazwa podmiotu
    • NIP
  • dane kontaktowe:
    • imię i nazwisko osoby reprezentującej oferenta
    • numer telefonu komórkowego
    • adres e-mail
  • dane towaru:
    • liczba sztuk
    • proponowana łączna cena brutto wraz z kosztami dostawy
    • termin i miejsce odbioru na terytorium RP
    • potwierdzenie spełnienia powyższych wymogów jakościowych, w szczególności skan lub elektroniczna postać certyfikatu produktu. Certyfikat powinien zawierać wszystkie dane pozwalające na identyfikację kontrahenta.
  • warunki płatności

LINK do strony MZ: https://www.gov.pl/web/zdrowie/informacje-dotyczace-produktow-wykorzystywanych-podczas-zwalczania-covid-19