OIPiP w Chełmie

22-100 Chełm, ul.Obłońska 20

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Informacja o współpracy z portalem zdrowiewieszjak

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo,
 

    Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych rozpoczęła regularną współpracę z portalem zdrowie.wieszjak.pl. Współpraca umożliwia Państwu zamieszczanie na łamach portalu opinie, komentarze, analizy, przemyślenia związane funkcjonowaniem samorządu pielęgniarek i położnych.
    Jest to nowatorska idea, która stwarza Państwu możliwość podzielenia się swoimi sukcesami, wyzwaniami, przed którymi stoicie, ale także bolączkami, które Was trapią. Portal jest otwarty zarówno dla izb, jak i ich członków. Tematy wybieracie Państwo sami, redakcja portalu zastrzega sobie prawo do ich skracania, niemniej zmiany będą na bieżąco z Państwem konsultowane.
    Zbliża się koniec miesiąca, to dobra okazja do podsumowania pracy okręgowych izb. Zachęcam Państwa do wysyłania materiałów i tym samym, upublicznienia Waszego głosu.  
    Informacja o współpracy między Naczelną Izbą Pielęgniarek i Położnych a portalem zdrowie.wieszjak.pl ukazała się na stronie portalu. Można ją obejrzeć, klikając na link: http://zdrowie.wieszjak.pl/wiadomosci/zdaniem-pielegniarki-i-poloznej/300645,Naczelna-Izba-Pielegniarek-i-Poloznych-partnerem-Zdrowiewieszjakpl.html

     Artykuły są dostępne w zakładce „Zdaniem pielęgniarki i położnej” na stronie zdrowie.wieszjak.pl (http://zdrowie.wieszjak.pl/wiadomosci/zdaniem-pielegniarki-i-poloznej)
 
Z poważaniem,
Adam Mikołajczyk,
biuro prasowe NIPiP
Zmieniony: Środa, 08 Luty 2012 14:27