OIPiP w Chełmie

22-100 Chełm, ul.Obłońska 20

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

XII KONFERENCJA SZKOLENIOWA PTA

Email Drukuj PDF

XII KONFERENCJA SZKOLENIOWA PTA – teraz także w całości dla pielęgniarek!

Serdecznie zapraszamy wszystkie pielęgniarki do udziału w XII Konferencji Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Alergologicznego „Alergologia w laboratorium, klinice i gabinecie”, która odbędzie się w dniach 22–25 kwietnia 2020 roku w Hotelu Gołębiewski w Wiśle.

Specyfika alergologii wymaga dużego zaangażowania „białego personelu” w diagnostykę i terapię chorób alergicznych. Polskie Towarzystwo Alergologiczne wspiera i będzie wspierać działania na rzecz edukacji alergologicznej polskich pielęgniarek.

Dlatego też otwieramy całe nasze spotkanie dla pielęgniarek. Wykłady i prezentacje poprowadzą najlepsi krajowi eksperci w dziedzinie chorób alergicznych – za wartość merytoryczną programu odpowiada Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Zapraszamy do udziału we wszystkich sesjach naukowych i warsztatach praktycznych umiejętności alergologicznych, ale szczególnie mocno zachęcamy do udziału w sesji plenarnej dedykowanej dla pielęgniarek i tworzonej przez pielęgniarki.

Więcej o Konferencji Szkoleniowej PTA na https://konferencja2020.szkoleniapta.pl Dla pielęgniarek oferujemy specjalne, niższe ceny rejestracyjne obejmujące udział i wyżywienie w trakcie całej Konferencji, dlatego nie czekaj i już teraz zapisz się na największą konferencję alergologiczną w Polsce!

Rejestracja możliwa jest poprzez formularz dostępny na stronie bądź bezpośrednio kontakt z Biurem Organizacyjnym: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.