Konferencja „Dzień Pielęgniarstwa Alergologicznego”

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w jednodniowej konferencji „Dzień Pielęgniarstwa Alergologicznego”, która odbędzie się dnia 11 maja 2019 roku w Hotelu Gołębiewski w Wiśle, w ramach XI Konferencji Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Alergologicznego – Alergia - zapobiegam, kontroluję, leczę”.

Wykłady i prezentacje poprowadzą najlepsi krajowi eksperci w dziedzinie chorób alergicznych – za wartość merytoryczną programu odpowiada Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Chcemy by program naukowy Dnia Pielęgniarstwa Alergologicznego, poruszał tematy, które będą odzwierciedlać codzienny charakter pracy z pacjentem. Liczymy w związku z tym na Państwa głos i udział w dyskusjach, które pomogą przedstawić różnego rodzaju doświadczenia związane z terapią alergii.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej:

Rejestracja możliwa jest poprzez formularz dostępny na stronie, bądź bezpośrednio kontakt z biurem organizacyjnym: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.