Spotkanie pielęgniarek, położnych POZ w siedzibie OIPiP w Lublinie

W dniu 2 października 2018r. o godz. 14:00 w siedzibie Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Lublinie przy ul. Czechowskiej 3a odbędzie się spotkanie dotyczące omówienia zagadnień związanych z realizacją rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 8 września 2015 r. w sprawie ogólnych warunków umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej. W spotkaniu adresowanym do pielęgniarek i położnych Podstawowej Opieki Zdrowotnej uczestniczyć będzie Dyrektor Lubelskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Konsultant Wojewódzki w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego.

Zainteresowane osoby proszę o zgłaszanie się do Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Lublinie pod numerem telefonu 81 536 67 67. Ilość miejsc ograniczona.