Nabór na kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwo środowiska nauczania i wychowania dla pielęgniarek w Lublinie

KOMUNIKAT !

Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Lublinie informuje, że od 5 marca 2018 roku planowane jest rozpoczęcie kształcenia w ramach kursu kwalifikacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwo środowiska nauczania i wychowania dla pielęgniarek. Przewidywany koszt szkolenia wynosi 1000 złotych.

Osoby zainteresowane udziałem w kursie proszone są o składnie wniosków o udział w kształceniu poprzez System Monitorowania Kształcenia do 25 lutego 2018 r.

Przypominamy, że w związku z obowiązującym Systemem Monitorowania Kształcenia Pracowników Medycznych, składanie wniosków i rekrutacja do udziału w kształceniu podyplomowym pielęgniarek i położnych prowadzone jest wyłącznie za pośrednictwem Systemu Monitorowania Kształcenia tj. SMK.

Oznacza to, że pielęgniarki i położne zainteresowane udziałem w kształceniu podyplomowym powinny wykonać następujące czynności:

1. Założyć osobiste konta w SMK, zgodnie z instrukcją dostępną na www.smk.ezdrowie.gov.pl.

2. Dokonać potwierdzenia swojej tożsamości, preferowana forma – za pomocą darmowego profilu zaufanego ePUAP.

3. Złożyć do Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych wniosek o weryfikację uprawnień - ważne jest aby dane we wniosku zgadzały się z tymi, które posiada OIPiP w prowadzonym przez siebie rejestrze pielęgniarek i położnych.

4. Po pozytywnej weryfikacji konta, wniosek o udział w kształceniu należy złożyć za pośrednictwem SMK (moduł DANE O PLANOWANYCH SZKOLENIACH).

Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych
w Lublinie