KONFERENCJA Depresja okołoporodowa i związana z niepłodnością

KONFERENCJA

Depresja okołoporodowa i związana z niepłodnością

6 października 2017 r. I Warszawa I Centrum Edukacji Medycznej CEMED

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na konferencję, która będzie poruszała jakże ważny temat w życiu społecznym, temat Depresji.

Depresja ma szerokie spektrum, na konferencji przedstawimy zagadnienia związane z problemami towarzyszącymi depresji okołoporodowej i związanej z niepłodnością. Konferencja kierowana jest do lekarzy internistów, ginekologów, psychiatrów, psychologów, jak również pielęgniarek i położnych, którzy w swojej codziennej pracy spotykają się

z osobami dotkniętymi tą chorobą.

Kierownikiem naukowym tego wydarzenia będzie prof. dr hab. n. med. Jarema Marek – był wieloletnim Konsultantem Krajowym Ministra Zdrowia ds. Psychiatrii. Autor ponad 300 publikacji naukowych. Promotor licznych przewodów doktorskich. Członek Rad Programowych wielu czasopism naukowych. Współredaktor podręcznika psychiatrii dla studentów medycyny. Redaktor wydania polskich standardów leczenia farmakologicznego zaburzeń psychicznych. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Więcej informacji na stronie: http://www.cemed.pl/?event=depresja