OIPiP w Chełmie

22-100 Chełm, ul.Obłońska 20

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Konferencja edukacyjno-szkoleniowa "Nowości i wyzwania w pielęgniarstwach specjalistycznych"

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy pielęgniarki, położne, opiekunów medycznych, studentów kierunków medycznych oraz wszystkie osoby zainteresowane zagadnieniami klinicznymi, do wzięcia udziału w Konferencji edukacyjno-szkoleniowej "Nowości i wyzwania w pielęgniarstwach specjalistycznych", która odbędzie się 7 października 2017 roku w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Szybki postęp wiedzy medycznej, wprowadzanie nowych metod leczenia i zmieniające się formy opieki zobowiązują nas do stałego dokształcania się. Znakomitą okazją ku temu będzie nasza konferencja poświęcona aktualnym teoretycznym i praktycznym aspektom opieki w psychiatrii, neurologii, intensywnej terapii i chirurgii. Przedstawiona tematyka będzie wzbogacona prezentacjami przypadków oraz warsztatami. Będzie możliwość podzielenia się wynikami badań własnych podczas sesji plakatowej. Zaproszonymi wykładowcami będą doświadczeni lekarze i pielęgniarki, eksperci i praktycy w swoich dziedzinach.

Konferencja będzie stanowić nie tylko kompendium rzetelnej wiedzy i forum do dyskusji, ale również okazję do spotkań koleżeńskich i miłego spędzenia czasu.

Inicjatorem wydarzenia jest Katedra Pielęgniarstwa Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Do zobaczenia w Poznaniu

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego
Dr hab. Krystyna Jaracz, prof. UMP


Szczegółowe informacje oraz program ramowy dostępne na stronie: www.pielegniarki2017.bok-ump.pl