OIPiP w Chełmie

22-100 Chełm, ul.Obłońska 20

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Oferta pracy Cenrum Medyczne Kuba-Med

Email Drukuj PDF

Centrum Medyczne Kuba-Med, będące partnerem ETG (European Trial Group) należy do sieci ośrodków badań klinicznych znajdujących się w całej Polsce. Centrum Medyczne KUBA-MED mieści się w Zamościu, Chełmie i Lublinie. Nasza działalność opiera się na prowadzeniu międzynarodowych badań klinicznych zlecanych przez prestiżowe firmy farmaceutyczne oraz CRO (Contract Research Organization). Prowadzimy badania z zakresu takich specjalizacji, jak: Diabetologia, Kardiologia, Urologia, Ginekologia, Neurologia, Dermatologia, Pulmonologia, Reumatologia, Laryngologia, Endokrynologia. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Pielęgniarki / Pielęgniarza w Badaniach Klinicznych

Zakres obowiązków na stanowisku pracy:

  • Profesjonalna opieka nad pacjentem;
  • Pobieranie oraz obróbka materiału biologicznego;
  • Wykonywanie badań diagnostycznych;
  • Współpraca z lekarzami oraz personelem Ośrodka;
  • Obsługa komputera oraz programów medycznych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenia kierunkowe;
  • Doświadczenie zawodowe;
  • Komunikatywność;
  • Umiejętność współpracy w grupie, jak i pracy samodzielnej;
  • Kreatywność;
  • Empatia wobec potrzeb pacjentów;
  • Dobra znajomość obsługi komputera – MS Office i urządzeń biurowych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Zaangażowanie, precyzja i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Pracę w wymiarze pełnego etatu na podstawie umowy o pracę;
  • Praca od poniedziałku do piątku w godz.: 8.00-16.00;
  • Możliwość rozwoju w Ośrodkach o wysokim standardzie;
  • Szkolenia;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Wsparcie we wszystkich realizowanych procesach.
Kontakt:
Tel: 722 222 288